TIMMOTECH KULLANMA KILAVUZU

Web tarayıcımızdan https://www.timo-tech.com/ ‘a ulaşım sağlayıp, sol üstte bulunan “b2b.timo-tech.com” isimli butona tıklayıp; mail adresi + şifre ve güvenlik kodu yazarak sisteme giriş yaparız.

Sistemdeki fiyatlar “genel fiyat listesi” üzerinden iskontonuz uygulanmış, KDV eklenmiş şekilde görüntülenmektedir.

Sol menüden; SİPARİŞLER tıklanarak satın alacağımız ürünler sayfasına ulaşırız. Bu sayfada üstte KATEGORİLER MENÜSÜ yer almaktadır. KATEGORİLER menüsünü veya üstteki ARAMA ÇUBUĞUNU kullanarak, satın almak istediğimiz ürünleri bulup + / – butonları kullanarak veya rakam yazarak ürün seçimini tamamlarız. Adres bilgileri kısmında; kayıtlı adres varsa seçilir yoksa YENİ ADRES butonu ile yeni adres eklenir. Siparişimiz ile ilgili tüm ürün/lerin seçimi tamamlandıktan sonra; İLERİ-GERİ butonları ile ilgili düzenlemeleri yapabiliriz. Bir sonraki aşama olan ÖDEME BÖLÜMÜNDE; Havale/Eft, Kredi Kartı veya Limit seçilebilir. Daha sonra ileri diyerek SİPARİŞ TAMAMLANIR. Ayrıca; gittigidiyor.com, n11.com, hepsiburada.com vb. pazar yerlerinde yaptığınız satışın kargo çıktısını, SİPARİŞLER menüsünden ilgili yere girişi sağlanır.

Web tarayıcımızdan https://www.timo-tech.com/ ‘a ulaşım sağlayıp, sol üstte bulunan “b2b.timo-tech.com”  isimli butona tıklayıp; mail adresi + şifre ve güvenlik kodu yazarak sisteme giriş yaparız.

Sistemdeki fiyatlar “genel fiyat listesi” üzerinden iskontonuz uygulanmış, KDV eklenmiş şekilde görüntülenmektedir.

Alt bayi oluşturmak için anasayfada bulunan kullanıcı sekmesinin altında yer alan alt bayi oluşturma sekmesine giriş yapıyoruz .

Açılan ekranda oluşturulmak istenen altbayi kullanıcının istenilen bilgilerini girerek kaydet butonuna bastıktan sonra alt bayi kullanıcı oluşturma işlemini tamamlamış oluyoruz.